logo prostowniki akumulatory

 

Akumulatory Wrocław - Nowy oddział sieci "Dostawcy Prądu" we Wrocławiu.

Sieć sklepów "Dostawcy Prądu" dynamicznie się rozwija i z roku na roku naszych punktów jest coraz więcej. Z końcem Maja 2017 roku, postanowiliśmy otworzyć punkt sprzedaży  we Wrocławiu. Sklep będzie czynny od 20.05.2017, w godzinach: Pn.-Pt. od 9.00 do 17.00 oraz w Soboty od 9.00 do 14.00. Wszystkich klientów z Wrocławia zapraszamy na darmową ekspertyzę akumulatora, niezależnie od tego gdzie został on kupiony. Sprawdzimy Państwu również instalację samochodową - napięcie ładowania, pobór prądu i sprawność rozrusznika , to wszystko całkowicie BEZPŁATNIE!

W ofercie standardowo będzie można znaleźć pełną gamę akumulatorów samochodowych, akumulatorów ciężarowych a także akumulatory do motocykli, akumulatory wrocław do łodzi, akumulatory do kampera, akumualtory do kosiarek, prostowniki, przetwornice oraz ładowarki automatyczne.

Adres sklepu:

ul. Sułowska 32A

51-180 Wrocław

tel.: 790 339 379

 

Wrocław - Centrum AB

al. Armii Krajowej 6C/2
50-541 Wrocław
tel.: +48 790 330 435
Godziny otwarcia
Pn.-Pt. 9-17
Sobota 9-14

 

O nas

Witamy na stronach Akumar S.C znanej i nowoczesnej firmy handlowo-usługowej, która prowadzi usługi w zakresie sprzedaży i diagnostyki akumulatorów, wszelkiego rodzaju baterii kwasowo-ołowiowych oraz baterii żelowych typu GS służących do rozładowań cyklicznych w układach indukcyjnych.

Nasze produkty są nową serią akumulatorów wapniowych zaprojektowaną w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie wymogi użytkowników. Koncepcja i sposób produkcji naszych akumulatorów znacznie zwiększają żywotność tych wyrobów różniących się mocą i parametrami technicznymi, umożliwiając tym samym na udzielenie gwarancji o maksymalnie długim okresie.

Wszystkie produkty zostały oparte o najnowsze tendencje w dziedzinie motoryzacji i posiadają certyfikaty aprobaty technicznej, spełniające normy bezpieczeństwa i ekologii CLA, PCBC, według DIN. W ofercie znajdą Państwo też prostowniki, ładowarki do akumulatorów rozruchowych i żelowych. Na rynku polskim jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych producentów takich jak: Varta, Exide, Centra, Yuasa, Westa, Trojan, Topla, Tab, Optima, MotoPower, PowerBat, LP, Fogo, Sincro, CTEK, Stef-pol.

Firma Akumar S.C w dalszym ciągu rozwija się i poszerza ofertę handlową w zakresie asortymentu sprzedawanego towaru jak również w zakresie świadczonych usług. Zespół doświadczonych fachowców sprosta największym wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra lokalizacja przedsiębiorstwa i prawidłowa polityka rozwoju naszej firmy sprawiła, iż z roku na rok prowadzona przez nas firma, dynamicznie się rozwija.

 

Historia Wrocławia

Wrocław może się poszczycić niezwykle ciekawą i obfitą w wydarzenia historią. Zawdzięcza ją przede wszystkim swojemu położeniu na skrzyżowaniu głównych szlaków Europy Środkowej - które w przeszłości przyniosło mu wiele korzyści, ale także sprawiło niemało kłopotów. Dzisiaj, odbudowany po zniszczeniach drugiej wojny światowej i rozkwitający po szarym okresie komunizmu, na nowo odzyskuje pozycję centrum kulturowo – ekonomicznego, z której słynął przez stulecia.  Pierwszymi osadnikami terenów Wrocławia było słowiańskie plemię Ślężan, które zbudowało gród na wyspie Ostrów Tumski w dziewiątym wieku. (

 

Ostrów Tumski natomiast nie jest wyspą od czasu, gdy jedno z koryt Odry zostało zasypane w 1810 roku). Później osada ta została podbita przez Czechów pod dowództwem dzielnego księcia Wratislawa, od którego imienia pochodzi dzisiejsza nazwa miasta. Około roku 990 polski książę Mieszko I przejął kontrolę nad Wrocławiem i włączył go, wraz z całym regionem śląskim, do nowopowstającego państwa polskiego. 

 

Do roku tysięcznego Wrocław stał się już znaczącym miastem na mapie Polski – dlatego właśnie Bolesław Chrobry zaproponował, żeby tu właśnie założyć jedno z trzech biskupstw powstałych po zjeździe gnieźnieńskim (pozostałe powstały w Krakowie i Kołobrzegu). Wrocław rozwijał się szybko przez dwa kolejne stulecia: sprzyjało temu jego położenie na Bursztynowym Szlaku – trasie kupieckiej, wiodącej od pełnego bursztynów Morza Bałtyckiego do miast Zachodniej Europy. Jednak w 1241 to pasmo sukcesów zostało przerwane przez najazd Tatarów, który spustoszył południową część Polski.

 

Władze miejskie potrafiły jednak i to nieszczęście obrócić na korzyść Wrocławia: odbudowano go po południowej stronie rzeki, wokół Rynku Głównego – tego samego, który możemy podziwiać dzisiaj. Ten ambitny program przebudowy zakończył się sukcesem – jednak od 1336 roku korzyści z niego zaczęli czerpać Czesi, którzy przejęli tereny Dolnego Śląska po tym jak ostatni z książąt piastowskich, Bolko II, uznał się za lennika króla czeskiego. Polakom nie udało się odzyskać miasta, mimo rokowań prowadzonych przez króla Kazimierza Wielkiego.

Pod rządami czeskimi Wrocław, wówczas istniejący pod nazwą Prezzla, rozwijał się równie szybko i w 1387 został przyjęty w poczet grupy hanzeatyckiej – najsilniejszego europejskiego związku miast handlowych (średniowiecznego odpowiednika dzisiejszej G8). W XVI wieku znów doszło do wielkich zmian: zmarł bezdzietnie ostatni król czeski Ludwig, a szlachta zdecydowała się przekazać władzę austriackiemu księciu, Ferdynandowi Habsburgowi, który następnie wcielił Czechy do imperium austriackiego. Od tego momentu Wrocław należał do Austrii.

W siedemnastym wieku, w wyniku wojny trzydziestoletniej (1618 – 1648) i trzęsienia ziemi, które nawiedziło Wrocław, jego populacja zmniejszyła się o połowę a pozycja na arenie europejskiej znacznie osłabła. Po podpisaniu Traktatu Westfalskiego miasto zaczęło jednak powoli odzyskiwać dawną pozycje ekonomicznej potęgi.

Kolejny rozdział historii Wrocławia rozpoczyna się w 1741 roku, kiedy to król pruski Fryderyk Wielki podbił Dolny Śląsk wraz z jego stolicą. Po nadaniu miastu nowej oficjalnej nazwy, Breslau, przez kolejne dwa stulecia znajdowało się pod panowaniem niemieckim. Pod koniec dziewiętnastego wieku stało się trzecią co do wielkości, po Berlinie i Hamburgu, aglomeracją miejską i podlegało szybkiej industrializacji.

Do czasu, gdy w 1933 naziści przejęli władzę w Niemczech, Wrocław był już kompletnie zgermanizowany, a na 20 tysięcy żyjących tam Polaków (oraz 20 tysięcy Żydów) naciskano, by przenieśli się do Polski. Podczas drugiej wojny światowej miasto Breslau stało się kluczowym punktem działań wojennych i ostatecznie jako ostatnie poddało się Sowietom po krwawej czternastotygodniowej bitwie, która zakończyła się 6 maja 1945 roku i przeszła do historii pod nazwą Bitwy o Wrocław.

Po wojnie, w rezultacie konferencji jałtańskiej, Wrocław został oddany Polsce, którą zresztą w tym czasie mocno przesunięto na Zachód. Pozostali przy życiu niemieccy mieszkańcy Breslau zostali wysiedleni, a miasto, z powrotem pod nazwą Wrocław, oddano Polakom z Kresów Wschodnich: przede wszystkim mieszkańcom Lwowa (które dziś jest ukraińskim miastem Lviv) i Wilna (dziś – litewskiej stolicy Vilnius) – miast, które po drugiej wojnie światowej zostały przejęte przez Związek Radziecki. Ponadto osiedlili się tutaj przedwojenni mieszkańcy innych polskich miast – Warszawy i Poznania. Pionierów czekało trudne zadanie – musieli własnymi rękami odbudować miasto, które zostało zniszczone aż w siedemdziesięciu procentach.

Wrocław został odbudowany szybko i sprawnie – już w 1948 roku był gotowy gościć w Hali Ludowej wielką Wystawę Ziem odzyskanych, na którą zjechali wyznawcy komunizmu z całego świata – między innymi Jean Paul Sartre, Pablo Picasso i Fidel Castro. Na kolejne czterdzieści lat miasto stało się częścią szarej socjalistycznej rzeczywistości. Od 1989 roku jednak, wraz z odejściem radzieckich oddziałów stacjonujących na Dolnym Śląsku rozpoczął się nowy barwny rozdział w jego historii. Wrocław na powrót staje się jednym z ważniejszych centrów ekonomicznych, kulturowych i uniwersyteckich, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej.

 

banner najwiekszy wybor

Prostowniki-akumulatory.pl - Największy sprzedawca baterii i prostowników w internecie. Profesjonalna i kompetentna obsługa, szeroka gama akumulatorów samochodowych i motocyklowych ładowarek i prostowników oraz łatwy kontakt z firmą sprawiły, że zakupy w naszym sklepie robi cała rzesza stałych klientów, do których codziennie dołączają nowi. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo naszych specjalistów w zakresie doboru akumulatorów i prostowników, jak i problemów wynikający przy eksploatacji. Posiadamy siedem sklepów stacjonarne w Poznaniu, Koninie, Kaliszu Lesznie, Luboniu, Toruniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecin, Łodzi, Grudziądzu w których montujemy, sprawdzamy bezpłatnie baterie oraz mierzymy obwody rozruchu oraz napięcie ładowania w samochodach.

 

Gama naszych produktów obejmuje znane i cenione marki takie jak: Banner Blackhorse, Bosch, Centra, Ctek, Deka, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Sunnyway, Topla, Trojan, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Akumax, Pbq, Energeco , Bpower , Sznajder, SSB, ładowarki CTEK, Keepower, Optimate, Yuasa, Stef-pol , Telwin , Dania , Bester , urządzeń rozruchowcyh Boosterów Lemania, Banner, Wurth, Forch.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. : akumulatory do łodzi, camperów, żelowe i AGM, samochodowe, ciężarowe, do maszyn budowlanych, głębokiego rozładowania, do maszyn czyszczących, sprzątających, podnośników koszowych, platform, paneli słonecznych, solarów, kosiarek, alarmów, kas fiskalnych, pojazdów zabytkowych, systemów start&stop, motocyklowych a także trakcyjne do pojazdów typu Melex, Clubcar, wózków inwalidzkich, Prostowniki, urządzenia, przewody rozruchowe, testery akumulatorów oraz chemię i kosmetyki samochodów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy wszelkich pomocnych wskazówek na temat akumulatorów. W ofercie znajdą Państwo również usługę dowozu i wymiany akumulatora pod wskazany adres. Działamy na terenie miast : Poznania, Konina, Kalisza, Lubonia, Leszna, Gdańska, Torunia.

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !