logo prostowniki akumulatory

Akumulatory Kalisz

 

Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 89, sklep czynny jest codziennie od godziny 8 do 16. Na miejscu sprawdzimy i zamontujemy prawie  każdy akumulator. W asortymencie sklepu znajdą Państwo akumulatory samochodowe, motocyklowe, do łodzi, trakcyjne, UPS, caraudio, Optima, 4x4, Podnośników koszowych, Melex, Do kosiarek, testery akumulatorów,  głębokiego rozładowania, prostowniki, ładowarki automatyczne, klemy, kable rozruchowe kosmetyki samochodowe firmy K2 wiele innych akumulatorów prostowników.

 

Co jeszcze można znaleźć w Kaliszu oprócz naszego sklepu z akumulatorami ?

akumulatory kalisz
 
Witamy w Kaliszu, mieście nie tylko „w Polsce najstarszym”, ale i mieście, od którego, być może, „zaczęło się” państwo polskie. Mieście o przebogatej historii i wielokulturowej, wielonarodowej i wielowyznaniowej tradycji, o najstarszym i najpiękniej położonym parku. Mieście dziesiątków mostów i zabytków, mieście malowniczym i ... fotogenicznym.  Mieście, które, mimo licznych kataklizmów jakie je dotknęły w przeszłości – z tragedią z sierpnia 1914 r. na czele - powstaje niczym Feniks z popiołów, rozwija się i pięknieje. Poznajmy to, co... JEDYNIE W KALISZU. W niniejszym wydawnictwie proponujemy spacer po mieście na trzynaście (nie jesteśmy przesądni) różnych sposobów, według tras tematycznych, z których żadna nie jest mniej ciekawa od pozostałych. A w „bonusie” dorzucamy jeszcze trasę czternastą – prowadzącą do atrakcji „perły krajoznawczej” Wielkopolski, położonego 15 km od Kalisza Gołuchowa.
 

Zapewniamy najlepszy serwis i najniższe ceny na akumulatory w Kaliszu i okolicy !

Adres sklepu

ul. Częstochowska 89
62-800 Kalisz
tel. 62 75 35 488
kom. 730 094 539

 

 

banner najwiekszy wybor

Prostowniki-akumulatory.pl - Największy sprzedawca baterii i prostowników w internecie. Profesjonalna i kompetentna obsługa, szeroka gama akumulatorów samochodowych i motocyklowych ładowarek i prostowników oraz łatwy kontakt z firmą sprawiły, że zakupy w naszym sklepie robi cała rzesza stałych klientów, do których codziennie dołączają nowi. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo naszych specjalistów w zakresie doboru akumulatorów i prostowników, jak i problemów wynikający przy eksploatacji. Posiadamy siedem sklepów stacjonarne w Poznaniu, Koninie, Kaliszu Lesznie, Luboniu, Toruniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecin, Łodzi, Grudziądzu w których montujemy, sprawdzamy bezpłatnie baterie oraz mierzymy obwody rozruchu oraz napięcie ładowania w samochodach.

 

Gama naszych produktów obejmuje znane i cenione marki takie jak: Banner Blackhorse, Bosch, Centra, Ctek, Deka, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Sunnyway, Topla, Trojan, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Akumax, Pbq, Energeco , Bpower , Sznajder, SSB, ładowarki CTEK, Keepower, Optimate, Yuasa, Stef-pol , Telwin , Dania , Bester , urządzeń rozruchowcyh Boosterów Lemania, Banner, Wurth, Forch.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. : akumulatory do łodzi, camperów, żelowe i AGM, samochodowe, ciężarowe, do maszyn budowlanych, głębokiego rozładowania, do maszyn czyszczących, sprzątających, podnośników koszowych, platform, paneli słonecznych, solarów, kosiarek, alarmów, kas fiskalnych, pojazdów zabytkowych, systemów start&stop, motocyklowych a także trakcyjne do pojazdów typu Melex, Clubcar, wózków inwalidzkich, Prostowniki, urządzenia, przewody rozruchowe, testery akumulatorów oraz chemię i kosmetyki samochodów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy wszelkich pomocnych wskazówek na temat akumulatorów. W ofercie znajdą Państwo również usługę dowozu i wymiany akumulatora pod wskazany adres. Działamy na terenie miast : Poznania, Konina, Kalisza, Lubonia, Leszna, Gdańska, Torunia.

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !